מדיניות החזרות החלפות וביטולי עסקה

 1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: "החוק").
 2. על המזמין היכולת לבטל את העסקה שביצע, הזיכוי יבוצע בכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה. הזיכוי יתבצע במקרים הקבועים בחוק וביניהם שיש פגם במוצר. 
 3. סיכות עגלה, גלויות חודשים ומגנטים לדלת- הינם מוצרים אשר ניתנים להחלפה. ייתכנו שינויים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים שיתקבלו אצל הלקוח. טרם הזמנת מוצר מסוג זה יש לוודא עם מחלקת שירות הלקוחות כי המוצר הספציפי אשר ברצון הלקוח להזמין, קיים במערכת. פרטי ההתקשרות הינם כאמור בסעיף 46 להלן.
 4. הזמנת המוצרים בעיצוב אישי באתר הינם "הזמנה מיוחדת" ועל כן בהתאם להוראות 6(א)(2) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 (להלן: "התקנות") לא יחולו עליהם זכויות הביטול המנויות בתקנות. יובהר כי האתר רואה בהזמנות תעודת לידה, אותיות חיות ומשפטי השראה כמוצרים בעיצוב אישי כיוון שאינם מוחזקים דרך קבע במלאי החברה.
 5. מפעילת האתר תיהיה בעלת שיקול הדעת הבלעדי והמוחלט בנוגע למצב הסחורה המוחזרת. פריטים ומוצרים אשר יגיעו לאחר שימוש כלשהו ו/או סממנים לשימוש לא ניתן יהיה להחזירם ולא יזכו את המשתמש בסכום הרכישה- הכל בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של מפעילת האתר.
 6. לא ניתן לזכות עסקאות אשר נעשו באמצעות כרטיסי דיירקט (דביט) והזיכוי יתבצע באמצעות העברה בנקאית.
 7. לא ניתן יהיה להחזיר פריט בודד אשר נרכש כחלק מערכת מוצרים אלא אם הפריט הבודד הגיע כאשר קיים בו פגם ובכפוף לאישורה של מפעילת האתר.
 8. הודעה על ביטול עסקה או שינוי/החלפת מוצר תתבצע באמצעות אחת מהדרכים הבאות:
  1. בדוא"ל – yfkbaby@gmail.com
  2. בטלפון מספר – 050-4083355. 
 9. בכל מקרה שלקוח יהיה מעוניין להחליף מוצר במוצר אחר, יש ליצור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו.
 10. שירות הלקוחות יהיה זמין בימים א'-ה' בין השעות 17.00 – 21.00.